قدم اول:

ابتدا در سایت عضو شوید و از طریق صفحه ورود، وارد داشبورد خود شوید.

از قسمت "خرید سرویس جدید" یک پلن انتخاب کنید و پس از پرداخت هذینه در درگاه پرداخت و پر کردن فرم اکانت ربات، سرویس مورد نظر برای شما فعال میشود.

قدم دوم:

به صفحه دانلودها رفته و ربات و نرم افزارهای پیش نیاز را دانلود کنید.

سیستم عامل و سخت افزار مورد نیاز:

برای اجرای این ربات به ویندوز7 به بالا یا در سرورمجازی ویندوز سرور 2008 به بالا نیاز دارید. پیشنهاد ما به شما سرور مجازی فرانسه با ویندوز سرور 2019 و رم 2 گیگ به بالا است.

قبل از نصب ربات باید نرم افزار های زیر را نصب کنید.

Microsoft Visual C++ Redistributable 2019 x64

Microsoft Visual C++ Redistributable 2019 x86

Microsoft .net Framework 4/7/2

قدم سوم:

بالاترین ورژن ربات تریدر کوکوین را از وبسایت دانلود کنید و فایل zip را extract کنید. سپس فایل exe را اجرا کنید.(توجه داشته باشید ربات نیازی به نصب ندارد و portable است).

ربات کوکوین

قدم چهارم:

پس از اجرای ربات به قسمت حساب کاربری رفته و نام کاربری و کلمه عبور انتخابی خودتان را در فیلدهای بالای صفحه وارد کنید(نام کاربری همان شماره موبایل شماست). سپس روی دکمه ورود کلیک کنید. اگر اشتراک شما فعال باشد، تعداد روز باقی مانده اشتراکتان را نشان میدهد و فیلدهای پایین صفحه برای شما فعال میشود.

اپلیکیشن کوکوین>

حساب کاربری کوکوین

قدم پنجم:

به وبسایت یا اپلیکیشن kucoin رفته و وارد قسمت Api Management شوید و یک api ایجاد کنید و دسترسی ترید spot به آن بدهید و دسترسی برداشت را از آن ساقط کنید. پس از ایجاد، api key و secret key و Passphrase را کپی کرده و در فیلدهای پایین صفحه جایگزاری کنید و دکمه ثبت را بزنید. در صورتی که اطلاعات صحیح باشد با پیغام موفقیت رو به رو میشوید.

وبسایت کوکوین

api کوکوین

قدم ششم:

به صفحه "تنظیمات سرمایه و موجودی" رفته که در سمت چپ این صفحه موجودی ارزهای خود را میتوانید ببینید. از سمت راست عملکرد ربات را روی گذینه خرید و فروش قرار دهید.

سپس ارز پایه خود را برای ترید ها انتخاب کنید(پیشنهاد میشود ازهمه‌ی ارزهای پایه در حساب خود داشته باشید و روی گذینه "همه" بگذارید).

تنظیم مهم بعدی درصد درگیری سرمایه برای هر ترید است. توجه کنید در صورتی که موجودی خود را در کوکوین افزایش یا کاهش دادید، تنظیمات این صفحه را دوباره انجام دهید تا درصد درگیری سرمایه دوباره تنظیم شود. مثلا اگر درصد درگیری روی 5 درصد باشد و در روز 20 سیگنال منتشر شود، کل موجودی شما درگیر میشود. پس درصد را باتوجه به تعداد سیگنال هایی که منتشر میشود و موجودی خود تعیین کنید. پیشنهاد میشود در صورتی که بالای 100 دلار موجودی دارید، بیشتر از 5 درصد انتخاب نکنید.

تنظیم بعدی برای تارگت فروش است. بدین صورت که تارگت دوم نسبت به اول سود بیشتر و تارگت سوم نسبت به تارگت اول و دوم سود و همچنین ریسک بیشتر دارد. پس در مواقعی که بازار رنج است روی همان تارگت اول بگذارید باشد. در پایان روی دکمه "ثبت و آپدیت" کلیک کنید تا تنظیمات ذخیره شود.

تنظیمات سرمایه

قدم هفتم:

روی دکمه شروع کلیک کنید. در صورتی که در پنجره سیاه رنگ لاگ پیغام Bot Starded Successfully نوشته شد، بدین معناست که ربات کار خود را به درستی شروع کرده است و منتظر سیگنال است.

bot کوکوین

در صفحه سیگنال ها لیست سیگنال های منتشر شده را میتوانید مشاهده کنید.

سیگنال کوکوین

در صفحه تریدها تاریخچه تریدهای انجام شده در ربات را میتوانید با جزئیات کامل مشاهده کنید.

ترید کوکوین

صفحه مهم بعدی صفحه‌ی "آمار و نتایج" است. که به صورت دقیق و به تفکیک روز سود و ضررهای ربات به شما نشان داده میشود.

ستون profit سود روز و ستون Damage ضرر روز شما است. همچنین ستون CountSignal تعداد سیگنال منتشر شده‌ی آن روز را نشان میدهد. توجه داشته باشید که سود یا ضرر هر روز ممکن است نتیجه سیگنال های روزهای قبل باشد.

سودها و ضررهای نوشته شده، جمع درصد سود و ضررهای شما هستند و ربطی به سرمایه اصلی شما ندارند و فقط از محاسبه اختلاف قیمت خرید و فروش محاسبه شده اند.

ترید کوکوین

مثلا اگر شما درصد درگیری سرمایه را 10 درصد تنظیم کرده باشید و سود امروز ربات شما 30 درصد نوشته شده باشد به این معناست که 10 درصد از سرمایه شما، 30 درصد اضافه شده است.


در قسمت وقایع (پنجره سیاه رنگ) جملاتی که دارای کلمه Error هستند به معنای خطا در روند ترید یا سیگنال گیری هستند. لطفا به پشتیبان از طریق تیکت، خطا را اعلام کنید تا هرچه سریع تر بررسی شود.

خطا های زیر اهمیت خاصی ندارند و نیازی نیست به پشتیبان اطلاع داده شود.

Balance insufficient

این خطا به معنای کمبود موجودی برای ترید است.


Request timed out

زمان ارسال ریکوئست طولانی شده و ربات دوباره سعی میکند

نکات:

  1. در صورتی که برنامه بسته شود، انجام ترید قطع میشود.

  2. حداقل روزانه یکبار به ربات سر بزنید و در صورت بروز مشکل از طریق تیکت به پشتیبانی اعلام کنید.

  3. یک ترید حداکثر 7 روز زمان میبرد. در صورتی که در 7 روز قیمت یک ارز به تارگت یا استاپ لاس نرسد، ربات آن را با قیمت سرخطی میفروشد تا سرمایه آزاد شود و وارد تریدهای دیگر شود.

سوالات متداول ربات کوکوین

در صورتی که میتوانید کامپیوتر خودتان را 24 روشن نگه دارید و اینترنت stable دارید، نیازی به تهیه vps نیست ولی پیشنهاد میشود برای قطعی کمتر و پینگ پایین تر یک vps با رم 2 تهیه کنید.
در حال حاضر با ip ایران هم ربات میتواند با کوکوین ارتباط برقرار کند ولی ممکن است در آینده کوکوین ip ایران را مسدود کند. پس بهتر است vps با ip غیر از ایران تهیه کنید.
خیر، در صورتی که همزمان میخواهید استفاده کنید باید دو اشتراک جدا تهیه کنید ولی اگر به طور مثال 15 روز از بایننس و 15 روز از کوکوین استفاده کنید، تهیه یک اشتراک کافی است.
امنیت ربات بستگی به api key اکانت کوکوین شما دارد. باید در حین ایجاد api دسترسی برداشت ارز را از api ساقط کنید. با این کار حتی اگر کسی به vps شما دسترسی پیدا کند، از حساب شما برداشت نمیتواند بکند و خطری برای اکانت شما ندارد.
به غیر از درگاه پرداخت با تتر هم میتوانید هذینه اشتراک را پرداخت کنید. برای این روش از طریق تیکت از پشتیبان کمک بخواهید.
این ربات فقط مختص اسپات کوکوین است و از فیوچرز پشتیبانی نمیکند.
خوشبختانه کوکوین بر خلاف بایننس حاقل بسیار کمی برای هر ترید دارد. حتی با 30 دلار هم میتونید شروع کنید ولی سود چشمگیری برای شما نخواهد داشت. پیشنهاد میشود به شکلی ارزهای پایه خود را شارژ کنید که 50 درصد آن تتر، 25 درصد بیت کوین و 25 درصد اتریوم باشد.

امروز با پرو سیگنال شروع به ترید کنید

ربات تریدر خود را سفارش دهید و روزانه از سود ترید لذت ببرید!

با ما در تماس باشید