قدم اول:

ابتدا در سایت عضو شوید و از طریق صفحه ورود، وارد داشبورد خود شوید.

از قسمت "خرید سرویس جدید" یک پلن انتخاب کنید و از پس پرداخت هذینه در درگاه پرداخت، سرویس مورد نظر برای شما فعال میشود.

قدم دوم:

به صفحه دانلودها رفته و ربات و نرم افزارهای پیش نیاز را دانلود کنید.

سیستم عامل و سخت افزار مورد نیاز:

برای اجرای این ربات به ویندوز7 به بالا یا در سرورمجازی ویندوز سرور 2008 به بالا نیاز دارید. پیشنهاد ما به شما سرور مجازی آلمان با ویندوز سرور 2019 و رم 2 گیگ به بالا است.

به دلیل اینکه بایننس ایران را تحریم کرده است به هیچ عنوان از سرورمجازی ایران استفاده نکنید. بهتر است از سرور مجازی آلمان تهیه کنید.

قبل از نصب ربات باید نرم افزار های زیر را نصب کنید.

Microsoft Visual C++ Redistributable 2019 x64

Microsoft Visual C++ Redistributable 2019 x86

Microsoft .net Framework 4/7/2

قدم سوم:

نرم افزار را نصب کنید و وارد قسمت حساب کاربری شوید.

حساب کاربری ربات تریدر

یوزنیم (شماره موبایل) و پسورد ثبت نامی در سایت را وارد کنید. در صورتی که سرویس خریداری کرده باشید تعداد روز باقی مانده سرویس برای شما به نمایش در می آید.

اکانت ربات بایننس

سپس در قسمت پایین ربات api key و secret key دریافتی از بایننس را وارد کنید.

نحوه دریافت api key و secret key در سایت بایننس

حالا روی دکمه اتصال کلیک کنید. در صورت صحیح بودن اطلاعات، ربات یکبار باز و بسته می شود.

قدم چهارم:

وارد اکانت بایننس خود شوید و به میزان دلخواه بیت کوین و تتر و اترویم شارژ کنید. سیگنال ها بر اساس این سه ارز پایه هستند.

هر ترید با ارز پایه بیت کوین حداقل 0.0004 BTC نیاز دارد.

هر ترید با ارز پایه تتر حداقل 40 USDT نیاز دارد.

هر ترید با ارز پایه اتریوم حداقل 0.04 ETH نیاز دارد.

توجه داشته باشید که روزانه بیش از 30 سیگنال با ارز پایه های مختلف برای ربات منتشر میشود و بهتر است مقدار سرمایه درگیر شده را جوری انتخاب کنید که برای همه سیگنال ها موجودی داشته باشید.

پیشنهاد میشود برای بدست آوردن سود معقول حداقل 100 دلار از هر ارز پایه در حساب خود داشته باشید.

قدم پنجم:

در قسمت عملکرد ربات در صورتی که میخواهید از سیگنال های ما استفاده کنید، نوع سیگنال را روی اتوماتیک بگذارید. در صورتی که میخواهید خودتان سیگنال وارد کنید، نوع سیگنال را روی "دستی" بذارید و با کلیک روی سیگنال دستی، سیگنال های خود را وارد کنید.

ترید اتوماتیک بایننس ترید دستی بایننس

در قسمت "ترید با دارایی" میزان درگیر کردن سرمایه خود برای هر ترید را مشخص کنید.(درصد سرمایه درگیر شده باید بیشتر از حداقل مبلغ برای هر ترید باشد).

دارایی بایننس

در قسمت نوع تارگت بسته به نزولی یا صعودی بودن بازار کریپتو باید یک گذینه را انتخاب کنید.(پیشنهاد میشود همیشه روی حالت کم سود بگذارید).

تارگت سیگنال

قدم ششم:

روی دکمه "شروع" کلیک کنید تا ربات کار خود را آغاز کند. از قسمت وقایع میتوانید لاگ های عملیاتی که ربات انجام میدهد را مشاهده کنید.

لاگ ربات

با کلیک روی دکمه لیست تریدها میتوانید جدول تریدهای انجام شده را ببنید.

با کلیک روی دکمه لیست سیگنال ها میتوانید جدول جدیدترین سیگنال های انجام شده ببینید.

ربات بایننس

لیست تریدها

لیست سیگنال ها

از قسمت موجودی میتوانید موجودی ارزهای پایه خود و همچنین ارزدارایی خود را مشاهده کنید. توجه کنید این موجود هر چند ساعت یکبار آپدیت میشود و زمان آپدیت شدن آن به دقیقه نوشته شده است.

موجود بایننس

در صورتی که میخواهید ارز پایه خود را تغییر دهید از قسمت عملکرد گذینه ارز پایه را تغییر دهید. مثلا مواقعی که میخواید فقط با دلار تتر ترید انجام شود، این آپشن به شما کمک میکند. پیشنهاد میشود همیشه آن را روی "همه ارزها" بگذارید.

ارز پایه

نکات:

  1. در صورتی که برنامه بسته شود، انجام ترید قطع میشود.

  2. حداقل روزانه یکبار به ربات سر بزنید و در صورت بروز مشکل از طریق تیکت به پشتیبانی اعلام کنید.

  3. سود روز، هفته یا ماه مربوط به مقدار درگیر شده سرمایه است، نه کل سرمایه. مثلا اگر در ربات سورد روز نوشته شده 70 درصد یعنی 25 درصد سرمایه در 24 ساعت گذشته، 70 درصد افزایش پیدا کرده است.

    مثال دیگر: اگر میزان درگیری سرمایه را روی 10 درصد گذاشته باشید و سود هفته 350 درصد نوشته شده باشد، یعنی 10 درصد سرمایه در هفت روز گذشته 350 درصد افزایش یافته است.

  4. اگر پس از چند ترید موجود آزاد شما کم شد و از حداقل خرید کمتر شد، میزان درگیری سرمایه را افزایش دهید تا باقی مانده موجودی هم وارد بازار شود.

  5. در اکانت خود حتما باید BNB هم داشته باشید تا کارمزد تریدها از آن کم شود. در صورتی که موجود BNB شما کمتر از 0.1 باشد، ربات به خودرت خودکار مقدار 0.2 برای شما در ابتدا میخرد.

  6. یک ترید حداکثر 7 روز زمان میبرد. در صورتی که در 7 روز قیمت یک ارز به تارگت یا حد ضرر نرسد، ربات آن را با قیمت سرخطی میفروشد تا سرمایه آزاد شود و وارد تریدهای دیگر شود.

امروز با پرو سیگنال شروع به ترید کنید

ربات تریدر خود را سفارش دهید و روزانه از سود ترید لذت ببرید!

با ما در تماس باشید