بله، ربات برای اینکه بتواند با سرور بایننس ارتباط برقرار کند باید همیشه باز باشد. بهترین راه استفاده از سرور مجازی است که مشکل هذینه برق و اینترنت ندارد.
خیر، اولا که ربات روی کامپیوتر یا سرور مجازی خودتان نصب میشود. دوما میتوانید در بایننس اجازه برداشت از حساب توسط api را بردارید.
خیر، استفاده از ربات در بایننس مجاز است ولی به دلیل اینکه ایران را تحریم کرده است، در صورتی که در کامپیوتر خودتان نصب میکنید باید ip خود را تغییر دهید یا اگر قصد استفاده از vps را دارید باید از vps یک کشور دیگر به غیر از ایران استفاده کنید.(ترجیحا vps آلمان)
بله، در مواقعی که بازار کریپتوکارنسی بیش تر از 20 درصد افت کند، ترید ها با حد ضرر فروخته میشوند ولی احتمال این اتفاق کم است و در صورت رخ دادن در روز های بعد که ربات سود میکند، آن ضرر ها جبران میشود و چیزی که مهم است برآیند زمانی سود است که همیشه مثبت است. مثلا در یک ماه ربات 26 روز سود میکند و 4 روز ضرر میکند.
استراتژی قوی ربات ما باعث میشود در مواقی که بازار کمتر از 20 درصد افت کند هم ربات سود کند.
اگر بازار کریپتوکارنسی در شرایط بحرانی نباشد، معمولا مجموع سیگنال ها روزانه بین 20 تا 100 درصد سود میدهند و سود کلی شما بستگی به این دارد که چه مقدار از سرمایه خود را درگیر هر ترید بکنید.
هر ترید برای ارز پایه بیت کوین، به 0.0004 BTC و برای ارزپایه تتر، 40 USDT و برای ارز پایه اترویم، 0.04 ETH نیاز است. توجه داشته باشید که روزانه بیش از 30 سیگنال با هر ارز پایه های مختلف برای ربات منتشر میشود و بهتر است مقدار سرمایه درگیر شده را جوری انتخاب کنید که برای همه سیگنال ها موجودی داشته باشید.
از هر جایی میتوانید سرور مجازی بخرید.همچنین کیفیت سرویس های وبسایت مشهد هاست مورد تایید ما است.

امروز با پرو سیگنال شروع به ترید کنید

ربات تریدر خود را سفارش دهید و روزانه از سود ترید لذت ببرید!

با ما در تماس باشید